Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 02.04.2020

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Re: Spánek

No, je to v pr...
Doufám, že v červenci v Oseku soustředění už bude a trochu to doženu. Ještě, že se dnes odpoledne trochu vyletňuje a třeba to už půjde na kole ke Věži.

Datum: 05.04.2020

Vložil: Danda

Titulek: Re: Spánek

Tento týden by se mohla nějaká sportoviště otevřít... Uvidíme

Datum: 12.03.2020

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Opatření.

Uzavření sportovišť, včetně stolnětenisové arény platné od dnešního dne až do odvolání.

Datum: 10.03.2020

Vložil: Dobra Š.

Titulek: ...16. výhra

21. kolo RP I.
SK Městec Králové - TJ Sokol Sokoleč 16 : 2
Podrobnosti o utkání později.

Datum: 05.03.2020

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Zrodila se 15. výhra v řadě.

20. kolo RP I.
SK Městec Králové - AFK Nymburk "A" 15 : 3
Body Městce: Jirka Plaček 4,5, Dobra Šmidrkal 4,5 (1xWO), Pepa Kubánek 3,5, Martin Vaníček 2,5.
Tentokrát utkání předcházela slavnostní událost v podobě gratulace našemu "Pánovi budov" Láďovi Ryglovi k jeho krásným šedesátinám. Láďa připravil velice chutné řízkovopivní občerstvení, takže nám to hrálo tak nějak samo. Jirka s Dobrou nepoznali hořkost porážky, když oběma se podařilo udolat v pěti setech Mirka Vejvodu, který má asi nejjistější ruku a nejohebnější zápěstí v soutěži. Bojovník Pepa vybojoval krásné 3 body, když podlehl jenom Mirkovi Vejvodovi po velkém boji. Martin byl úplně jiným Martinem než v Lysé a vybojoval velmi solidní 2 body.
Příště hrajeme znovu v domácí městecké aréně v pondělí 9. 3. od 18.30 hodin se Sokolčí.

Datum: 27.02.2020

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Výhra na půdě poslední Lysé.

19. kolo RP I.
TJ Sokol Lysá nad Labem "A" - SK Městec Králové 7 : 11
Body Městce: Pepa Kubánek 4,5, Dobra Šmidrkal 3,5, Mirek Vaníček 2,5, Martin Vaníček 0,5.
V den odjezdu na zápas s posledním týmem tabulky oznámil zranění Jirka Plaček. Cestou na zápas pod Vlkovem jsem přejel černobílou kočku (ale zpátky tam nebyla, takže asi utekla - kočky mají 7 životů), takže asi tohle všechno poznamenalo naše vystoupení v Lysé. Velké poděkování patří Mirkovi, který bez sebemenšího slůvka odporu vzal pálku do ruky a pomohl nám. Jinak náš největší bojovník Pepa Kubánek dokázal zvrátit zápas s jasnou domácí jedničkou Novákem z 0:2 na 3:2. ...ještě, že jsme tento bod nakonec měli!!!!! Mirkovi a Dobrovi se "povedl" úplný opak - z vedení 2:0 nad Novákem byly nakonec shodně dvě prohry 2:3. ...a co "předvedl" Šmidra, to nemá obdoby - v 5. setu postupně vedení 5:0, 7:2, 9:6...a pak na koncovce 2!!!!! (slovy dvě) zkažená podání (no je to normální?!?! - to je na doktora).
Příště hrajeme doma s AFK Nymburk "A" až ve čtvrtek 5. března od 18.30 hodin.

Datum: 27.02.2020

Vložil: Danda

Titulek: Re: Výhra na půdě poslední Lysé.

Hezký příspěvek jako vždy :-D :-D :-D Jinak gratulace !!!! :-)))

Datum: 27.02.2020

Vložil: vaňas st.

Titulek: Re: Výhra na půdě poslední Lysé.

Musím poopravit nepravdu v tomto článku! Když jsem se ráno dozvěděl, že musím večer na pinec, tak jsem nadával celý den!

Datum: 27.02.2020

Vložil: honza37

Titulek: Re: Výhra na půdě poslední Lysé.

Tak tos otevřel velký prostor pro reakci:
Dobro, Dobro, chtěl jsem Ti poslat pro Chocholouška, ale pak mi došlo, žes to okoukal u mě. Tak si slibme, že příště už radši žádnej, maximálně pak jeden, ale jen pokud s celkovou výhrou!
Pepo, hezky, nechali Tě pracovat v rytmu, tak žádnej div, žes na cestu domů přibalil celou čtyřku s půlkou aperitivu předem.
Mirku, to Ti nevěřím, bez tréninku to tam zasunout, to Tě muselo zahřát.
Martine, Martine, Ty talente nad jiné. Když se vyhrálo, tak to nevadí, ale stejně, kdes byl celou dobu? :-) ... tak mi nespílej ...

Datum: 17.02.2020

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Porážíme oslabené Krchleby.

18. kolo RP I.
SK Městec Králové - TJ Sokol Krchleby "C" 15 : 3
Body Městce: Jirka Plaček 4 (2xWO), Dobra Šmidrkal 3,5 (1xWO), Martin Vaníček 2,5 (1xWO), Pepa Kubánek 2 (1xWO).
Velmi silné Krchleby tentokrát přijely pouze ve 3 hráčích, takže nám trochu usnadnily cestu k již 13. výhře v řadě. My jsme k zápasu přistoupili velice zodpovědně - nominovali jsme znovu již osvědčeného hlavního zapisovatele Honzu Kubánka a jednoho diváka Dana Kloze. Na post naší jedničky se po jednozápasové pauze na pozici čtyřky jasně vrátil Jirka Plaček. Jirka neprohrál žádný ze dvou hraných zápasů. Šmidra zase prohrál s "potahářem" Martinem Jandou, ale porazil Láďu Špitálského i Pepu Miškovského a s Martinem Vaníčkem porazili ve čtyřhře Špitálského s Jandou. Martin i Pepa shodně porazili Pepu Miškovského a prohráli s Láďou Špitálským a Martinem Jandou.
Do tabulky jsme si připsali 13. výhru v řadě.
Jak dopadlo pozápasové vložené utkání v restauraci U Pařízků zatím agentury neuvádí. Víme jen, že tentokrát nastoupili pouze domácí hráči...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>