Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 06.09.2012

Vložil: Ondra

Titulek: los KP2

V odkazech najdete los "A" týmu. Začínáme doma 6.10. s Poděbrady "A" !!!

Datum: 01.09.2012

Vložil: Turnaj v České Skalici

Titulek: 1.9. 2012

V sobotu 1.9. se konal v České Skalici turnaj jednotlivců do KP2. Hráči "A" týmu Ondra Šmíd a Dan Kloz se tak po týdnu vypravili k Rozkoši znovu. Celkem se zde sešlo 35 hráčů, většinou z hradecké KP2, středočeský pingpong reprezentovali ještě hráči Brandýsa n.L.
Z osmi čtyř,resp. pětičlenných skupin postupovali první dva do vyřazováku, zbylí putovali do útěchy. Dan ve skupině jednou vyhrál a dvakrát prohrál a zamířil do útěchy a stejný výsledek zaznamenal i Ondra - jedna výhra a dvě prohry a také 3. místo ...
V útěše Ondra ze čtyř zápasů ztratil již jen jeden set, v semifinále si musel poradit s Danem, a útěchu tak nakonec vyhrál. Dan skončil v těchto bojích třetí.
Celkově zvítězil V. Toth ( přemožitel Ondry ve skupině ) z J.Lázní.
17. Ondra Šmíd, 19.-20. Dan Kloz
Podařená akce, avšak výsledky našich hráčů jsou při takovéto konkurenci docela za očekáváním ... Uvidíme, jak se bude dařit za týden v Pískovce.

Datum: 31.08.2012

Vložil: Soupisky

Titulek: 2012/2013

V odkazech přibyly kompletní soupisky na nadcházející sezónu !!! ;)

Datum: 24.08.2012

Vložil: Česká Skalice - Městec Králové 9:9

Titulek: přátelák

Na dalekou cestu v rámci přípravy na novou sezónu se vydali ve čtvrtek 23.8. městečtí borci až k Rozkoši do České Skalice ! Jmenovitě : Ondra, Dan, Pláča a výpomoc z N.Bydžova dorostenec Filip Wagner.
Domácí nabídli také mix : krajské hráče Honzu Oláha a Asiata Phama "Binga", dále pak nastoupili : okresní Ošťádal a mlaďáci Postupa a Huaman.
Průběh přáteláku byl velmi vyrovnaný, po čtyřhrách jsme sice vedli 2:0, ale ve dvouhrách jsme několik vyrovnaných zápasů nedokázali dotáhnout do konce - Honza Oláh bodoval jinak přes 3 pětiseťáky naplno a za nás Filip bohužel nebodoval. Druhého krajského hráče "Binga" skolili Ondra a Dan. Pláča si také uhrál svoje. Konečný výsledek zní 9:9.
Body Městec : Ondra 3.5, Dan 2.5, Pláča 2.5, Filip 0.5
Body Skalice : Oláh 4, "Bingo" 2, Ošťádal 2/3, Postupa 1, Huaman 0/1.5
Zajímavý výjezd plný nevšedních zážitků !!! :-)) Soupeř nám slíbil odvetu na našich stolech v září, tak uvidíme...

Datum: 24.08.2012

Vložil: Pláča

Titulek: Re: přátelák

Je to krutý le je to tak, každopádě když jsme vyjížděli tak jseem s tim počítal tam už jsem věřil i ve výhru ale po mým předvedeným výkonu se divim že jsem udělal vubec nějakej bod. Naštěstí to byl přáteláček a já si to všechno schovávám do sezony :-)

Datum: 24.08.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: přátelák

Tak s Honzou Oláhem já 12:14 v 5.setu, to zamrzí, Máš pravdu ale - byl to jen přátelák :-)). Navíc si myslím, že rozhodující zápas svedl někdo jinej a to nejen v pingpongu !!! :D :D

Datum: 24.08.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Re: přátelák

To že sem hrál s Ošťádlem si moc nepamatuju :-DD

Datum: 24.08.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: přátelák

Skoda, ze jsi s nim v rozhodujicim zapase "nic nevidel", to se pak prohraje i s hracem OP10. :D

Datum: 25.08.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Re: Re: Re: přátelák

Já navěděl že hrajeme na body....natož že je to rozhodující :-) jinak bych se vzchopil !! :-DD

Datum: 22.08.2012

Vložil: Dobra

Titulek: trénink - sobota 25.8.2012.

V sobotu odpoledne 25.srpna asi tak v 16.00 bychom mohli dát nepovinný trénink. Předběžně jdou Krásl a starej Šmidra.

<< 160 | 161 | 162 | 163 | 164 >>