Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 25.11.2011

Vložil: pepa

Titulek: Re: diskuse

Díky, je to ready

Datum: 24.11.2011

Vložil: Dobra

Titulek: SK Městec "B" - Loko NBK 11:7

OP 1. třídy
SK Městec králové "B" - Loko Nymburk "D" 11 : 7
Body: vaníček 3,5, Krejčí 3,5, Šmidrkal 2,5, Němeček 1,5.
Děkujeme našim kamarádům z céčka za zapůjčení Ládi Němečka, který jako jediný dokázal porazit krajského borce Romana Elišku !!!!!

Datum: 24.11.2011

Vložil: Muska

Titulek: Sokoleč - SK MK " C "

Po velice vyrovnaném pruběhu, kdy jsme skoro celý večer prohrávali, jsme se štěstím " utrpěli " vítězství 10 : 8. Body : Rege 4,5, za zmínku stojí vítězství nad jedním z nejlepších hráčů OP2 Vaníčkem v poměru 3:0. Pavel Dvořka po všech zápasech, které hrál na 5 setů vybojoval 2 body. Pepa Jansta po pomalém rozjezdu, kdy prohrál úvodní 2 dvouhry, vybojoval také cenné 2 body a já ( jako už skoro pokaždé :D ) nejhorší, ale i 1,5 bodů bylo dneska důležitých. Dneska mi nebylo přáno štěstí jak s Podrazským 2:3 v 5.setu 10:12, tak s Vaníčkem po všech setech, které skončili v tajbrejku, jsem opět prohrál v 5. setu 10:12, ale nejdůležitější jsou samozřejmě 3 body do tabulky :)

Datum: 22.11.2011

Vložil: Ondra

Titulek: trénink

Čau, mohl by někdo ve středu,čtvrtek nebo pátek dopoledne na trénink ?

Datum: 23.11.2011

Vložil: Dobra

Titulek: Re: trénink

Ondro, ve čtvrtek od 18.00 hraje béčko doma s Nymburkem.

Datum: 23.11.2011

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: trénink

Dobro,já vím, ale není to překlep myslím fakt dopoledne :-). No zkusím ještě Dana.

Datum: 20.11.2011

Vložil: Okresní přebor 1.třídy

Titulek: AFK Nymburk "A" - SK Městec Králové "B" 6 : 12 !!!!!

Okresní přebor 1.třídy:
AFK Nymburk "A" - SK Městec Králové "B" 6 : 12 !!!!!
Body Městce: starej Šmidra 4, Vaňas 3,5, Dan Klozik 2,5, Supíno 2.
Zcela kolektivní výkon podalo městecké "bego". Tímto výsledkem se dotáhlo na jeden bodík právě za dnešního soupeře, který okupuje 2.místo tabulky. Zajímavostí utkání bylo, že za domácí po 4 letech nastoupil bývalý krajský borec Kirchner. Ukázal, že nic na svém umění nezapomněl, ale na našeho Dana to nestačilo. Kirchner po dvou zápasech pustil do hry mladého Červinku, takže Šmidra a Supíno měli přijatelnějšího soupeře. Nicméně porazit AFK na jeho stolech v sestavě s Vejvodou, Krausem, Kirchnerem a Hradeckým má velkou váhu . V příštím kole přivítáme 24.11. od 18.00 hodin na našich stolech Loko Nymburk. Všichni si již připravujeme pálky k hromadné kontrole pro pana Karla Kořínka - přijďte fandit, bude prča .

<< 184 | 185 | 186 | 187 | 188