Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 11.12.2018

Vložil: honza37

Titulek: Hezky, pěkně

Sláva, první půlka se moc vydařila oběma skvadrám, ještě jednou sláva! Nemá smysl vyzdvihovat jednoho či druhého, každý si uhrál více než to svoje.
Tak nezpychnout, vydechnout, potrénovat a znovu nastavit nejen hruď do plné palby!
Zraněným veteránům pak co nejrychlejší návraty.

Datum: 12.12.2018

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Re: Hezky, pěkně

Fakt musím uznat, že jelikož jsem to klukům moc na podzim nekazil, tak to dopadlo tak suprově, úplně nečekaně. A nakonec dobře, že jsem to nekazil, nastupující generace se ukázala v tom nejlepším světle.
Ale my veteráni jim nedáme nic zadarmo - já jsem včera nalepil nové potahy, hrají úplně sami. A každý den lámu Mirka Vaníčka a myslím, že ho brzo zlomím a pak se mlaďáci těšte:-):-)
...hlavní je, že je legrace a pohoda:-):-)

Datum: 12.12.2018

Vložil: honza37

Titulek: Re: Re: Hezky, pěkně

jo, přesně

Datum: 11.12.2018

Vložil: Pepa J

Titulek: MK B - Loko B

V posledním letošním utkání jsme změřili síly se soupeřem z Nymburka a od začátku jsme měli navrch. Takže nakonec vítězství 13 : 5. Body Jirka 3/3, Martin 3 /4, Pepa 2/3 a já 1/3 + obě čtyřhry.

Datum: 11.12.2018

Vložil: Danda

Titulek: Re: MK B - Loko B

Gratulace Martinovi , který se stal teprve druhým přemožitelem v této sezoně Romana Elišky !!!

Datum: 11.12.2018

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Re: MK B - Loko B

Paráda Martine!!!!! Paráda všichni borci!!!!!

Datum: 10.12.2018

Vložil: Danda

Titulek: Za 3 body v Dolních Beřkovicích

Je sobota a náš A tým se chystá na dlouhý výlet (80km) do Beřkovic... Dan výjimečně nemohl hrát , tak alespoň poskytnul auto a vyrazilo se... Jelikož jsou Beřkovice opravdu daleko, tak si Pepa vzpoměl, že ho bere lýtkový sval ( sranda :-D ) ... My ale měli v záloze lokomotivu jménem Jiří Plaček !! :-D , která když se dobře ofoukne i s potahy :-D , tak ještě dokáže nějaké brambory omastit :-D ... Nálada v autě byla famózní :-D , jen Roman usnul :-D Nechali sme naší ,, jedničku " koncentrovat se na zápas ;-) a soustředili jsme se na Pláčovu navigaci, která vyjímečně nezklamala :-D Jediné, co Romana za cesty probudilo bylo, když si Pláča nedával pozor na pusu a řekl, že má s sebou ke svačině řízky :-D :-D Po zhruba hodině a půl jsme přes nekonečno malých vesniček dorazili na místo určení :-) Všichni se těšili na onu zmíněnou svačinku od Jiříka :-) Poté ale přišlo veliké zklamání :-( Pláča lhal !! a to se nemá :-( No nic... Musel jsem kluky motivovat jinak a tak jsem jim dal motivaci, akce s krycím názvem ,,PADNA " :-D Na začátku taktika urvat alespoň jednu čtyřhru vyšla i když jen tak tak, poté co nově vytvořená dvojice Reggae a Roman vyhráli v pátém setu 12:10 :-) vše šlo podle plánu a po vedení 8:6 nastoupil k poslednímu zápasu Roman s místní jedničkou Tomášem Danajem a jelikož měl zatím jen 2,5 bodu, musel vyhrát pokud chtěl vidět pandu :-D Jak už to u Romana bývá, tak prohrávat 0:2 na sety Romanovi svědčí a náhle byl stav 2:2, musím se přiznat, že i já z pozice rozhodčího u vedlejšího stolu jsem matně sledoval pátý set a když byl stav 10:7 pro Danaje, viděl sem to bledě ... tak bledě, jako Pláčovu pálku :-/ :-D :-D v Romanovi se ale pak probudilo zvíře....jaké přesně nevím.. snad VLKODLAK !! :-D a urval vítězství a tím i 9 bod na svojí stranu...10 ,,kunfu panda" bod přidal hned vedle Reggae :-D Po slíbené motivaci říkali kluci, že kdyby to věděli, že by radši prohráli :-( :-D :-D :-D po cestě domu jako první písnička v rádiu začala hrát skladba od známé skupiny Queen , We are the champion ... Dovedete si představit, co to s posádkou udělalo ! :-D Ano... všichni pomáhali Freddiemu Mercurymu vytahovat ty výšky :-D :-D Nakonec jsme se ještě stavili v poděbradském kebabu, kde jsme zhodnotili sezonu a těšíme se na Novoroční turnájek, kde se snad všichni sejdeme :-) :-) Jsem rád, že jsme se v autě shodli, že na tak daleký výlet nejedeme zbytečně ! :-D :-) Pinčesu zdar borci :-)

Body: Procházka a Regimon 3,5 ; Plaček 2 a náš zatím poloprofesionální ( ale pro nás už profesionální ) řidič Vaníček Martin 1

Datum: 10.12.2018

Vložil: Ondra Šmíd

Titulek: Re: Za 3 body v Dolních Beřkovicích

Dobrej článek ! :D Z tebe roste novodobej Shakespeare ... :D

Datum: 10.12.2018

Vložil: Danda

Titulek: Za 3 body v Dolních Beřkovicích

Je sobota a náš A tým se chystá na dlouhý výlet (80km) do Beřkovic... Dan výjimečně nemohl hrát , tak alespoň poskytl auto a vyrazilo se... Jelikož jsou Beřkovice opravdu daleko, tak si Pepa vzpoměl, že ho bere lýtkový sval

Datum: 10.12.2018

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Re: Za 3 body v Dolních Beřkovicích

Dane, před Pepou smekám, odehrál toho na podzim za dva hráče!!!!!!
Teď se tady s Mirkem Vaníčkem nad Tvým příspěvkem velmi podivujeme...
...jinak stále nemám od všech zaplacené příspěvky...

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>