Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 02.10.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Re: Re: poslední přátelák "A"

Příjdu....ale pinčes zkusím až v pátek.....Nechám to do té doby v klidu....Musím být na SOBOTU !!!

Datum: 30.09.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Poslední výzva manažéra béčka!!!!!

Jelikož nás čeká v pátek první mistrák v OP 1, pokusím se ještě tento týden dát dohromady alespoň 3 hráče, abychom mohli odjet do Dvorů.
Zatím mi to přeběžně slíbil Mirek Krejčí ( rameno ?? ), dnes jsem zkoušel přemluvit Pepu Janstu. Já jsem zatím jako třetí hráč. Pláča je v práci, příští týden je taky v práci, Mirek Vaníček hrát nechce a z mladých pušek byl minule na tréninku jen Vítek Hovorka. Tak uvidíme, jak tato nezáviděnihodná situace dopadne ...

Datum: 29.09.2012

Vložil: Turnaj - Mn. Hradiště

Titulek: 29.9.

V sobotu 29.9. se uskutečnil první ročník turnaje v Mnich. Hradišti. Městecké barvy zastupoval opět jen Ondra Šmíd, doprovod mu dělali dva hráči z Inka Hradec Králové - Václav Loskot a Milan Kubica, resp. posádka vozu. Turnaj byl omezen až do divize a tudíž bylo hned od začátku jasné, že tam slabý hráč jen těžko zavítá. Celkem se sešlo 38 hráčů, kteří byli rozděleni do deseti 3 až 4- členných skupin. Jak prohlásil hlavní vedoucí turnaje Vláďa Pleticha - "Je to pro hráče dobré vůle, proto hrát nebudu a jeden vztekloun vám tak odpadne." Pak už se mohlo začít :-)
Ondra si na kvalitu skupiny stěžovat opravdu nemohl a začal dobře - porazil Krejčího ( Buštěhrad-KP2 ) 3:1, domácího J. Orta z "B" týmu ( KP1 ) po dobrém výkonu také 3:1 ! a myslel, že už skoro postoupil. Jenže s Rulcem ( taktéž Mn. Hradiště "B" ) dostal 0:3 a ze zamotané skupiny o set nepostoupil !!! S Jakubem Rulcem pak ve čtyřhře vypadl ve 2. kole, přemožiteli byli divizní střelci z místního "A" týmu Bukovský-Stránský.
Ve vyřazovacích bojích ve dvouhrách se hrál docela jiný "pinec" a když třeba M. Trajhan ze Sadské vypadl "už" ve čtvrtfinále, musí se dát pisateli za pravdu, že to "asi" fakt nabouchané bylo... Do finále se dostal mladoboleslavský Tomáš Postelt a Lenka Radnicová ze Sokola Nusle. Tato žena se zlatou rukou prošla turnajem jako nůž máslem a v závěrečném souboji 3:1 vyhrála ! Kdo chce vidět kvalitní ženský pingpong, musí si určitě zajet do Nuslí !!! Za vše hovoří statistika této špičkové hráčky : https://stis.ping-pong.cz/htm/hrac.php?id=8480&rocnik=2011&oblast=420101
Pořadatelům patří poděkování, zvládli to na výbornou ! Snad opět za rok ! ;-)

Datum: 28.09.2012

Vložil: Ondra

Titulek: trička

V příštím týdnu budou oddílová trička k dispozici !!! Prosím všechny, kteří o ně měli zájem, aby si připravili 200-250 Kč ( konečnou cenu sem ještě upřesním ). Potřeboval bych to vybrat do středy 3.10., pak se to dá stihnout vyzvednout do prvních mistráků A,B,C !!! Fakt apeluju na všechny, Pláčo !! :-))

Datum: 27.09.2012

Vložil: Dobra

Titulek: blíží se mistráky!!!!!

Chtěl bych připomenout, že příští týden vstoupí do mistrovských soutěží všechna naše mužstva - A, B, C !!!!!

Datum: 26.09.2012

Vložil: Loko Pardubice - Městec Králové 10:8

Titulek: 26.9.

Ve středu 26.9. zavítal městecký celek na pardubickou Lokádu. Na místo, kam městecká noha určitě ještě nezavítala, nás navigoval Libor, který v tomto týmu dlouhá léta působil. Naši posádku ještě tvořila bydžovská výpomoc Honza Ornst, dále pak Ondra Šmíd a Dobra Šmidrkal, který nám v Pardubicích ukázal základní školu, kde se točil film "Dívka na koštěti" a z jakého okna skákala Saxana ! :-)
Pojďme už ale k přáteláku. Přivítali nás hráči místního "C" týmu, který hraje KP1 Pardubicka - dva materialisti Rázek, Holík a dva softaři Špaňůr, Kolář.
Utkání začalo dvouhrami a končilo čtyřhrami, takže celkem netradičně ...
Libor - bylo vidět, že domácí hráče dobře zná a 3.5 bodu - to je velice slušný výsledek.
Honza - nebylo vidět, že domácí hráče dobře zná, ale to nic neměnilo na faktu, že uhrál také 3 body ! Honzo děkujeme.
Ondra - bylo vidět, že místní materialisty nezná a docela snadno s nimi prohrál, ale bylo také vidět, že místní softaře "zná" :-) a s nimi to už byla solidní utkání, celkem 1.5 bodu, ten bodík ale ještě chyběl...
Dobra - bylo vidět, že je nachlazený, bojoval jako městecký lev a na konci sahal po bodu s obranářem Rázkem, nakonec to ale v 5-ti setech nevyšlo.
Debl : Ondra-Libor - bylo vidět, že se mu v poslední době daří, výhra nad Španůrem s Holíkem 3:2.
Debl : Dobra-Honza - bylo vidět, že spolu tak často nehrají, přesto pěkná bitva proti Rázkovi s Kolářem, nakonec prohra 2:3.
Celkový stav utkání : 10:8 pro domácí, velice pěkné zahrání !

Datum: 27.09.2012

Vložil: Libretti

Titulek: Re: 26.9.

Chtěl bych touto cestou velmi poděkovat Fandovi Rázkovi, který zajistil vše potřebné pro to, aby se přátelák mezi Lokádou a námi uskutečnil (není jednoduché uhájit hernu před třetiligovými a divizními "lokáďáckými dravci" -:).
Musím říct, že panovala vynikající atmosféra, k vidění byla celá řada nádherných výměn, topspinů, bloků, čopů a chtěl bych zdůraznit, že kvalita celého zápasu byla na vysoké úrovni.
Jsem hrdý na to, že jsem za Lokádu hrával (odehrál jsem za ní celkem 7 nádherných sezon), přiznám se, že mé srdce zajásalo když jsem po dvouleté odmlce opět uviděl bývalé kolegy (předloňskou vánoční besídku do toho nepočítám -:)).

S pozdravem "bývalý loko-pardubický Vími Roland".

Datum: 23.09.2012

Vložil: oddílové dresy

Titulek: konečný stav

O oddílová trička mají zájem tito hráči :
"A" : Krásl, Kubánek, Šmíd, Kloz
"B" : Šmidrkal, Krejčí, Plaček
"C" : Berný, Vaníček ml., Martinec, Vorlíčková, Hovorka, Šimůnek, Sixta, Hradecký, Hladký. Objednávka na 16 ks dresů byla dnes mailem odeslána !

Datum: 23.09.2012

Vložil: oddílový dres

Titulek: 23.9.

Zájemci o klubové tričko SK Městec Králové-stolní tenis, hlaste se prosím
pokud možno okamžitě Ondrovi Šmídovi!!!!! Nejpozději do středy 26.9.- napište sem nebo na mobil : 721 715 865 !!!

Datum: 22.09.2012

Vložil: přátelák - nominace

Titulek: 26.9.

přátelské utkání - Lokomotiva Pardubice ( venku ) : L.Krásl, O.Šmíd, D.Šmidrkal a J.Ornst. Odjezd z Bydžova ve středu 26.9. v 18:00 od Tatry.

<< 157 | 158 | 159 | 160 | 161 >>