Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 20.03.2012

Vložil: Pepa

Titulek: Re: Sobota

čvrtek 22.3. 19,00 trénink. Kdo můžete přijďte, potřebujeme se připravit na víkendová utkání (Neratovice a Brandýs).

Datum: 17.03.2012

Vložil: Dobra

Titulek: máme sledované stránky...

Naše stránky jsou pozorně sledovány. Stačí se podívat na diskuzi k poslednímu kolu OP I. Hlavně nereagovat - klid zbraní!!!!! ... ode mě to "sedí", že jo ... asi jsem se už se Školňajsem "vybil" :-).

Datum: 15.03.2012

Vložil: Ondra

Titulek: příští sezóna

Zdravím, už jsem to oznámil Pepovi. V případě, že se bude hrát v příštím ročníku opět KP2, tak bych ještě zůstal ! Pokud teda bude zájem ;) ...

Datum: 15.03.2012

Vložil: Libretti

Titulek: Re: příští sezóna

A proč by se v příští sezóně v Městci Králové jako neměla hrát KP2??
Jo už chápu, ty myslíš jako kdybysme třeba koupili KP1 nebo divizi :)
S pozdravem bývalý "pardubický Vími Roland".

Datum: 15.03.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: příští sezóna

Přesně tak, Libore ... :D Na divizi se moc necítím, tu přenecháme jednou městeckým mlaďákům ... :-))

Datum: 16.03.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Re: Re: Re: příští sezóna

Ondro, o tom není žádný pochyb, že by o Tebe nebyl zájem !!!!! To je přece jasná věc:-).

Datum: 11.03.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Předehrávka OP I.

Výsledek předehrávky posledního kola OP NBK I.třídy :
Předhrádí "A" - Městec Králové "B" 9:9.

Datum: 11.03.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Re: Předehrávka OP I.

Cože ?? 9:9...Paráda...Sem myslel že když oni nemohli složit tým tak že sme vyhráli....Doufám že příští rok bude v B týmu já pláča a regge :-D nevynecháme ani jediný zápas :-P

Datum: 11.03.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Gratulace!!!!!

Gratuluji všem třem víkendovým úspěchům : 3.místo Martina, 1.místo Dominika a výhra áčka nad Přezleticemi jsou super !!!!!

Datum: 11.03.2012

Vložil: vaňas

Titulek: TOP mladších žáků

Dnes se v Lysé nad Labem konal turnaj TOP 8 mladších žáků okresu Nymburk. Účast si vybojovali i dva hráči "D" teamu Dominik Martinec a Vítek Hovorka, který ovšem kvůli nemoci nemohl nastoupit. Ovšem Dominik nás skvěle reprezentoval a k okresnímu přeborníkovi okresu Nymburk dnes přidal další velký úspěch, neboť dnešní turnaj vyhrál. Z Běruniček posíláme velkou gratulaci .

<< 169 | 170 | 171 | 172 | 173 >>