Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 15.01.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Poděbrady

Ach joo :-((

Datum: 15.01.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Re: Poděbrady

Dane, buď úplně v pohodě:-)!!!!! Ve čtvrtek jsi ukázal, že jsi v laufu, že do áčka patříš. A jestli to zrovna nevyšlo, tak to vyjde příště, neboj se. Jen nevím, kdo nám ve čtvrtek pomůže v zápase proti Krchlebům ????? .....

Datum: 13.01.2012

Vložil: Vaňas

Titulek: první bod "D" mužstva

Dnes jsem sehráli další mistrovské utkání doma proti Lysé nad Labem, hosté přijeli ve 3 lidech, naše mužstvo oslabeno o Vaníčka, který je lyžařském výcviku. Výsledek 9-9, škoda prohrané čtyřhry, body Černý 2, Hnát 1 a Hovorka 1. Za Lysou nastoupili 2 borci, kteří nejsou na soupisce mužstva, tudíž nelze zadat do systému okresu. Jinak pro vedení oddílu, půl zápasu jsem dostával vynadáno od generálního manažera za chyby funkcionářů B a C mužstva ohledně nasazování jeho syna do zápasů. Jelikož o tom nic nevím, těžko jsem mu mohl dát nějakou kloudnou odpověď. Nikoliv Dobro, že musím příště nastoupit, myslím, že přichází čas mého úplného odchodu.

Datum: 13.01.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Re: první bod "D" mužstva

Tak teď když víme že regge má hrát radši za C tak je jasné že nám musíte pane Vaníček vypomoct....přece nebude furt jezdit Láďa když má hrát za C....Já se celou dobu snažil reggeho dostat k nám !....Tak jak si to přál i jeho manager....Ale asi nějaká chyba v systému a prostě za C je lepší jak za B....Na to nejde nic říct....Prostě pane Vaníček je to na vás :-(

Datum: 14.01.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: první bod "D" mužstva

Jenom bych dodal, že Tomáš Regimon není na soupisce "A". Čili nemůže odehrát žádný krajský zápas, to jen pro p. Hofmana.

Datum: 15.01.2012

Vložil: Pepa

Titulek: Re: Re: Re: první bod "D" mužstva

On by chtěl hrát v Áčku v krajské soutěži ?????

Datum: 15.01.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Re: Re: Re: Re: první bod "D" mužstva

... pan Hofman nám tady dělá pěkný rozruch ... tohle teda tady na pinčesu nebývalo zvykem !!!!! ... takhle pane Hofman ne!!!!! ... a příště mi nevolejte, přijďte za mnou na hernu ... já pak při telefonování s Vámi ruším lidi na celém dolením konci ve Skochovicích...

Datum: 13.01.2012

Vložil: Dobra

Titulek: prohra béčka v OP I

OP I. třídy: Lysá nad Labem "B" - Městec Králové "B" 12 : 6.
Body MK: Kloz 4, Šmidrkal 2, Krejčí 0, Němeček 0.
Výborně hrající Kloz vyhrál všechna svá utkání, s horečkou hrající Šmidrkal 50%, Krejčí hrál s bolestmi v pravém rameni ( 1 zápas musel skrečovat ), i přes pracovní vytížení nás doplnil Němeček, za což mu patří veklé poděkování.
Měl hrát Regimon - nemohl kvůli horečce a škole ( v tu samou dobu 4,5 bodu v OP II. ?!?! ). Vaníček nám musí příště pomoci, jinak jsme v pr... !!!!!

Datum: 08.01.2012

Vložil: Pepa

Titulek: trénink Áčka

Ačko čeká v sobotu velmi důležité utkání v Poděbradech. Na toto utkání se musíme dobře připravit, proto v pondělí v 19,00 klasický trénink Ačka. Hráči ostatních mužstev jsou samozřejmě vítani.

Datum: 08.01.2012

Vložil: Libretti

Titulek: Re: trénink Áčka

V pondělí bohužel nemůžu, takže pořádně potrénujte. :)
S pozdravem bývalý "pardubický Vími Roland".

<< 180 | 181 | 182 | 183 | 184 >>