Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 18.12.2019

Vložil: Pepa J

Titulek: Re: Tréninky.

OK, dnes v 18,00 hod.

Datum: 14.12.2019

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Trénink v neděli 15.12 ??

Jde někdo v neděli trénovat? Nová posila z Opočnice by šla, jde ještě někdo další?

Datum: 14.12.2019

Vložil: Pepa J

Titulek: Re: Trénink v neděli 15.12 ??

Ano, já i Haken přijedeme. V 16 hod.

Datum: 15.12.2019

Vložil: Danda

Titulek: Re: Trénink v neděli 15.12 ??

Taky bych šel moc rád!!

Datum: 15.12.2019

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Re: Re: Trénink v neděli 15.12 ??

Všichni, já jdu taky.

Datum: 10.12.2019

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Turnaj 29. prosince.

Turnaje 29. prosince se nezúčastním, tento den nejsem doma. Tak si postavte stoly, napište tabulky, sežeňte ceny, zameťte hernu, spravte protékající záchody a přineste z domu svůj hajzlpapír.
Nahlašuji paní Sláčalový nového vedoucího týmu. Do konce týdne potřebuji znát jméno. Tohle není apríl!!!!!

Datum: 12.12.2019

Vložil: Plača

Titulek: Re: Turnaj 29. prosince.

Tak hoši jen bych vám chtěl říct ze jsem začal hrát o půl roku dříve než mi doporučil doktor. Proč? Protože jsme byly po 6.kolech předposlední? Ne!!! Proto že jsem se na vás byl dvakrát podívat a akorát jste se tam hádali a každej jste chtěli během jednoho večera třikrát končit kariéru. Ale jen jsem se vrátil tak mi to přišlo ze je to v pohodě, že nás to zas začlo bavit, začali jsme se hecovat a bojovat o každý bod což přineslo samozřejmě v druhé řadě i to že se začalo vyhrávata bylo vše v pohodě. Tak spíš nevím co toto zase ma být! Pojďte si v klidu zahrát a uzit si to. myslim si že nás to všechny ještě bavi tak proč si tu radost kazit nějakými nesmysly!

Datum: 12.12.2019

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Re: Re: Turnaj 29. prosince.

Plně s Jirkou souhlasím, už mě to všechno kdo jo a kdo ne hodně štvalo. Pořád jen samé protesty...a Jirko ten Tvůj poslední mě dorazil...tak snad bude zase všechno v pořádku. Moc bych si to přál!!!!!

Datum: 12.12.2019

Vložil: Plača

Titulek: Re: Re: Re: Turnaj 29. prosince.

Ja jsem to nedával jako protest a jestli sis to tak přebral tak se ti omlouvám

Datum: 13.12.2019

Vložil: Dobra Š.

Titulek: Re: Re: Re: Re: Turnaj 29. prosince.

Tak když se tady všichni omlouvají, tak já se taky omlouvám za vypěnění...to ráno mi totiž navíc protékající záchod vyčerpal celou studnu, tak se to všechno ve mně nakupilo...hlavně rozlišovat Ma. a Mi. ...jo, za to jsem se taky omluvil, i když jsem to nepsal já:-):-)...hoši, to je na tom světě prdel...aspoň to tu není nudný:-):-)

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>