Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 08.05.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Neuvěřitelné

Pláča má formu jako prase !!! už s ním nemůžu hrát bez rumu ! :-D i s rumem ho porážím jen tak tak !!!! a hra s ním je jako s týmy v KP 2 z vrchní poloviny tabulky !!! Forma jako prase !!

Datum: 08.05.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Neuvěřitelné

Doufám, že Pláča taky Áčku trošku pomůže, teda myslím jako víc. Sám jsem ho viděl jen na začátku a pak až na konci sezóny ! :D

Datum: 08.05.2012

Vložil: KP2

Titulek: anketa

Prosím hlasujte v nové anketě !!! Bude zajímavé sledovat výsledek a vyhodnocení možného nejperspektivnějšího náhradníka "A" týmu ... :-))

Datum: 28.04.2012

Vložil: Turnaj v Pískové Lhotě

Titulek: 28.4. 2012

Rekordní účast 40 hráčů !!!
SK Městec Králové reprezentovali : Ondra Šmíd, Dan Kloz, Jirka Plaček a Tomáš Regimon.
Do vyřazovacích bojů postoupili Ondra, Dan i Pláča. Tomáš vypadl, ve své skupince nedokázal ani jednou zvítězit ...
Obhájce druhého místa Ondra neuspěl v osmifinále se Špitálským 0:3 ( Seletice ). Pláča se dostal dále a to přes Fiedlera 3:2 ( Opočnice ), až do čtrvtfinále, kde po boji podlehl Dudlovi 2:3 ( Seletice ).
Ale Dan Kloz potvrdil opět svoji formu, když lehce přešel přes Mansfelda ( Brandýs ), pak porazil Blažka z Brandýsa opět 3:1 ! Zastavil ho až v semifinále přemožitel Pláči - Dudla. O 3. místo ale Dan porazil Kubicu z Inka HK. Gratulace p.Všemocnému !!!
Vítěz turnaje : Trajhan ml. ( Sadská )

Datum: 29.04.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Re: 28.4. 2012

Gratuluju k velmi úspěšné reprezentaci v Pískovce. Hlavně Danovi přeji, ať mu forma vydrží až do KP I. :-):-)

Datum: 29.04.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Re: 28.4. 2012

Zato já měl "formu" ... :( Naštěstí mě čeká v srpnu "domluva" od třetiligových hráčů na Malý Skále ... :D

Datum: 08.05.2012

Vložil: Klozik

Titulek: Re: Re: 28.4. 2012

Díky !! :-) měl sem štěstííí :-)) :-D

Datum: 23.04.2012

Vložil: Letní soustředění

Titulek: Malá Skála

https://tt-sport.cz/mala-skala-2012-tt-sport

Datum: 16.04.2012

Vložil: Ondra

Titulek: KP2

Na schůzi nepadnul ještě jeden návrh, o kterém jsem se bavil s Pepou - a to přeřadit náš A tým do "kolínské" KP2, resp. sk. D. Když se podíváte na mapu, uvidíte, že je tato skupina vzdálenostně pro nás daleko výhodnější. Uvidíme tedy jak to dopadne, ale zahrát si další rok s úplně jinými hráči by bylo velice zajímavé si myslím ! :-)

Datum: 15.04.2012

Vložil: KP2 - play.out

Titulek: Kosmonosy-Přezletice 9:9 a 9:9

... rozhodující zápas za týden, ještěže jsme se tomu play.out vyhnuli ... a to jen pro připomenutí Kosmonosy byly 8. o dva body za námi ... !

<< 164 | 165 | 166 | 167 | 168 >>