Vyhledávání


Kontakt

Městecký pinec

728 248 194

E-mail: josefkubanek@tiscali.cz

Diskuse

Datum: 07.04.2012

Vložil: Info z KP1

Titulek: 7.4.

Z posledního místa padá Bělá "C" a o tom jak je zrádné play-out se přesvědčila i Bělá "B", která padá z 8. místa !!!

Datum: 07.04.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Velikonoční turnaj v DDM NB

V sobotu 7.4. se uskutečnil Velikonoční turnaj pro starší žáky v DDM v N. Bydžově. Městecké barvy velice slušně reprezentovali : Martin Vaníček a Vítek Hovorka. Martin obsadil nakonec 4. místo z 11 hráčů, když se dokonce dělil o 2.-4. pozici, rozhodly však vzájemné zápasy a Vítek Hovorka skončil celkově osmý.
Více o turnaji se dočtete na NB stránkách : www.nbpinec.cekuj.net

Datum: 07.04.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Re: Velikonoční turnaj v DDM NB

Gratuluji oběma našim nadějím!!!!! Gratuluji také jejich trenérovi Mirkovi Vaníčkovi :-).

Datum: 02.04.2012

Vložil: Libretti

Titulek: neúčast na schůzi

Zdravím všechny čtenáře tohoto diskusního fóra,
kolegové, vzhledem k tomu, že ve dnech 13. a 14. dubna si budu muset plnit
své studijní povinnosti, tak se schůze bohužel nezúčastním.
S pozdravem bývalý "pardubický Vími Roland".

Datum: 01.04.2012

Vložil: KP2

Titulek: video

Šmidrkal,Kloz - Nekola,Zatřepálková ... v odkazech ;)

Datum: 30.03.2012

Vložil: Zhodnocení sezóny 2011-2012

Titulek: KP2 - A tým

Po pěkném 7. místě v KP2 v sezóně minulé se musel náš výběr obejít letos již bez Martina Vízka, který odešel zpátky do mateřského klubu, tedy do TJ Jiskra Nový Bydžov, aby vypomohl s postupem místnímu "A" týmu v OP1 zpět do krajské dvojky.

V základní sestavě tak zůstali : Libor Krásl, Pepa Kubánek a Ondra Šmíd, k ním přibyl na post čtyřky Jirka Plaček. V záloze ovšem zůstali i : Dobra Šmidrkal, Dan Kloz, Míra Vaníček a třeba i Petr Berný a Pavel Dvořák.

Před sezónou jsme si vytyčili stejný cíl jako loni, tedy udržet se v soutěži již po základní části, resp. vyhnout se bojům v play-outu. Všechny reporty ze zápasů můžete vidět na titulní straně, a tak zde jen místo pro stručnou rekapitulaci. Našim hráčům se letos velice dobře dařilo na domácí půdě, kde jsme měli bilanci 7-0-4, skóre 107:91, 21 bodů, resp. venku to pak bylo opačně 4-0-7, skóre 95:103, 12 bodů.
Celkem tedy 11-0-11, 202:194, 33 bodů.

Mezi klíčové duely sezóny rozhodně patří výhry s Mladou Boleslaví "D" a Neratovicemi "C", tyto týmy jsme oba po velkých bojích 10:8 doma přehráli a umístili se tak jako loni na 7. místě. Oproti loňsku jsme navíc jeden bodík do celkové tabulky dokázali přidat !

Hodnocení výkonů

Libor Krásl : 62/16 ... 79.5 %, Libor byl jasnou jedničkou našeho kádru a měl lví podíl na tom, že jsme se v soutěži udrželi již po základní části. Přispíval mnohokrát 3-4 body, jen málokdy neměl svůj den. Jeho celkové 6. místo v úspěšnosti KP2 hovoří za vše.

Pepa Kubánek : 36/33 ... 52.2 %, Pepa do soutěže vlétnul po hlavě a dlouho čekal na svého prvního přemožitele, jeho výsledky byly vynikajicí ! Ve druhé půli sezóny jej však postihly všechny možné i nemožné nemoci, přesto bojoval jako správný kapitán až do konce a jeho celková úspěšnost je více než solidní !

Ondra Šmíd : 38/38 ... 50.0 %, Ondra si udržel svůj standard jak v první, tak i ve druhé části sezóny. Dařilo se mu daleko více doma na pomalejších stolech, venku to bylo slabší v porovnání s minulým ročníkem. I on se ale percentuálně celkově zlepšil a doufejme, že se mu bude dařit i nadále !

Dobra Šmidrkal : 16/23 ... 41.0 %, Dobra ze začátku pořád někomu přenechával místo, až nakonec i on sám musel zjistit, že na tuto soutěž také má a začal parádně bodovat ! Jeho čtyřka proti Kosmonosům "B" doma také prakticky znamenala odvrácení play-outu ! Jen tak dál ...

Dan Kloz : 19/33 ... 36.5 %, Pan Všemocný vstoupil do kraje rázně, pak se sice na pár zápasů "odmlčel", aby načerpal novou sílu, kterou ukázal opět na konci, kdy se jeho soupeři, např. z Přezletic nebo Brandýsa "C" nestačili ani divit ! Dan bude určitě černým koněm příštího ročníku !

Další hráči toho odehráli hodně málo : Jirka Plaček 0/8 a Petr Berný 0/4 si opět zkusili krajskou soutěž, mohli i v některých svých zápasech zabodovat, ale nestalo se tak. Jednou si zahrál i Míra Vaníček 1/3, tahoun "B" týmu v okresní jedničce. A soutěž si také vyzkoušel i Pavel Dvořák 1/7, kterému také děkujeme, že doplnil tým !

Datum: 30.03.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Velikonoční turnaj v DDM

V sobotu 7.4. se koná v novobydžovském Domě dětí Velikonoční turnaj pro žáky roč. 97 a mladší. Byl bych moc rád, kdyby z Městce někdo dorazil :-) ! Určitě je o co hrát, připraveny jsou 4 poháry, diplomy a další ceny. V případě zájmu mi volejte nebo pište předem na č. 721 715 865. ;)

Datum: 27.03.2012

Vložil: Evža

Titulek: Všem diskutujícím

Milí spoluhráči,
Nebýt Martina Hofmana, tak bych vůbec nevěděl, že se píše o mé osobě na internetu. A aniž bych to věděl, tak jsem sám v knize napsal, že bychom se měli všichni hráči sejít na hodnotící schůzi.
Měli by přijít i rodiče Vítka, Dominika, Štěpána a děda Kačenky. To jsou všichni ti nejvíce zapálení rodiče našich mladých stolních tenistů, kteří pokaždé jezdili auty po turnajích. Rodiče Jardy Černého a Hnátovi jsem zde prakticky neviděl. Já jsem chtěl sám už dva roky, aby děti mohly trénovat s dospělými členy a hráči, ale nějak jsem vám nedokázal poručit. Ale to snad není jen moje vina. Protože já jsem jim už o mých trénincích nemohl více dát. A o to více mě mrzelo, že jsem se jim tolik let věnoval a učil je základy stolního tenisu. Byl jsem rád, že na turnajích postupovali ze skupin, ale v pavouku většinou brzy vypadli, většinou s hráči Poděbrad, Krchleb a Nymburka. Ale jsem přesvědčen, že ty dva roky proher mezi dospělými jim také něco dalo. A hlavně Vaňas se jim věnoval a jezdil s klukama po zápasech. A taková největší odměna byly výsledky Dominika, když se stal okr. přeborníkem a taky vítězem topky 8 nejlepších hráčů. Martin Vaníček také překvapil.
Dočetl jsem se, že vloni na schůzi neprošla moje výměna, že Slávek nechtěl být předsedou a že Zdeněk je srdcař, který by nás stmelil? Myslím, že srdcařů nás bylo více. Byli jsme to všichni, kteří jsme si tu naší hernu postavili. Ano, Berný, Hotovec, Rosťa byli největšími tahouny, protože ovládali zedničinu. Je pravdou, že Slávek si tam skoro nezahrál, co mu kluci vyrostli. Ale kdykoliv jsem ho oslovil, tak s bráchou Zdeňkem pokaždé pomohli. Když jsme kopali plyn, udělali elektriku nebo kupovali automat pro děti.Bohužel Hotovec, Rosťa, Trampota asi kvůli svému pracovnímu vytížení mezi nás nepřišli už deset i více let. A Míra Fousku nám zemřel. A najednou jsem z nás Městečáků PRAVIDELNĚ chodil SÁM. (za svůj život chodím přes 40 let pravidelně úterý a pátky s dětmi hrát)
A tak mi tak nějak přešla starost o chod herny na moje záda. Aby šla voda-plyn-elektrika. Všechno jsem hlídal. I když jsem vyhlásil brigádu, tak jsem většinou vyhrabával, sekal trávu, zametal střechu od listí sám. Před dvěma lety jsem natíral okna, vyčistil je a pomáhala mi jen Anička Kašová nebo Martin Hofman s Tomášem. Možná jste se nepodívali do sešitu, že se něco mělo dělat. Vlastně když se do něj podíváte, je tam jenom moje písmo. Neumíte se tam ani podepsat, když si jdete zahrát.
Nechci svojí osobu chválit. Vše jsem dělal rád. Ale když mi Aleš vytisknul příspěvek Vaňase z 10.3., který jste všichni četli na internetu, tak jsem po první reakci chtěl klíče od herny hodit do prvního kanálu. Protože jsem si uvědomil, že nejsem žádný srdcař, ale starý 70letý vůl.
Ale potom jsem si řekl, že nebudu nikam utíkat, že tady mám dalších 5 malých možná perspektivních dětí. Abych jim dal základ, jak by asi měly hrát. A nyní po mé nemoci mi ten pohyb i prospívá. Ale moc mě mrzí, že když jsem nemohl chodit, že mi 2x pomohl jenom Martin Hofman, ačkoliv sám stolní tenis nehraje, ale s dětmi tam byl. Díky Martine
Dále se také nedivím, že by v Opočnici neměli zájem o talentované děti. Asi je tam lepší parta. Ale co vím, sami si nikoho nevychovali. Jak Vlastíka Hotovce, Ondru Suchánka, oba vyrostli u nás i s mojí pomocí. Vlastík jezdil od mala k babičce do Opočnice, asi tam měl své kamarády a Ondra se tam nakonec oženil.
Internet je jistě dobrá věc. Ale nemělo by se na něm prát špinavé prádlo. Nezasvěcený člověk si udělá obrázek, že ten největší blbec a brzda jsem asi já. Nedej Bože, aby si všechny články přečetli zastupitelé či starosta, protože město nás hodně podporuje, hlavně kvůli mládeži.
Žádného čestného předsedu ani „in memoriam“ nepotřebuji. Všechno, co jsme dělal, jsem dělal rád. A když mi dovolíte, budu dělat dál. Tohle je moje první a snad i poslední vystoupení na internetu. Tenhle dopis jsem měl napsaný už před posledním mistrákem „A“ mužstva. Nechtěl jsem kluky před zápasy znervóznit. Oba dva necelé zápasy jsem viděl. Byly to hezké zápasy, ale jediným divákem tam byl Procházka z Opočnice. Nějak mi tam chyběli domácí hráči. Že by to bylo také mojí vinou?
Příspěvky Ondra, Libor, Můša zaplatili. Už chybí jen Plaček. Jinak 13. dubna v pátek tam budu už od 17. hodiny. Tak si zvolte nové vedení a udělejte všechno proto, aby Martínek, Dominik a Vítek nikam neutíkali a mohli hrát tady, kam jako malí kluci ke mně přišli a naučte je ještě lépe hrát.

Já tímto končím. Evža

Datum: 28.03.2012

Vložil: Dobra

Titulek: Taky všem diskutujícím !!!!!

Kamarádi, na té naší schůzi musíme všechno dopodrobna probrat. Jen Vám všem chci za svoji osobu říct, že bez Evži Semiráda bychom byli v prdeli !!!!! Práce všech ( Mirka Vaníčka, Ládi Němečka a ostatních ) je také velice záslužná, ale bez Evži by fakt nic nebylo !!!!!

Datum: 28.03.2012

Vložil: Ondra

Titulek: Re: Taky všem diskutujícím !!!!!

Mám na schůzi tři body k diskusi. Za prvé : napsat na příští sezónu do A týmu, jen hráče, kteří budou mít zájem hrát, letos i loni tam byli hráči, kteří i když je člověk kontaktoval několikrát, prakticky vždy odmítli. Za druhé : tak jako minule pokusit se do Áčka sehnat třeba i nějakou posilu ( pokud ne, nic se neděje ) a konečně za třetí : poprosil mě Adam Kraus z NB, zda by nemohl být na soupisce A týmu na střídavý start, to znamená, že by byl na soupisce jako náhradník a případně, když by opravdu nebyli lidi, by si mohl 1-2 mistráky za sezónu zkusit ... Díky

<< 166 | 167 | 168 | 169 | 170 >>